Haber

Bethesda, iOS ve Android için Mighty Doom’u duyurdu

bethesda Zenimax’ın sahibi olduğu Kanadalı stüdyo Alpha Dog tarafından Doom yan ürünü olarak geliştirilen Mighty Doom’u duyurdu. Mighty Doom, yeni Mini Slayer karakterini içeren bir aksiyon nişancı mobil oyunudur.

MIGHTY DOOM AÇIKLANDI

Canavarlarla dolu dikdörtgen bir alanda aşağı yukarı gidip canavarları öldüreceğiniz aksiyon nişancı oyunu Mighty Doom’da da patronlar bulunuyor. Bölümlerden sonra ortaya çıkan Boss’larla savaşarak Doom’un heyecanını mobil cihazlarda hissedin.

Mighty DOOM’da küçük iblis ordularını yok edin. DOOM’un animasyon dünyasında geçen bu tek dokunuşlu, yukarıdan aşağıya nişancı oyununda, cehennemin ateşli derinliklerinden iblis ordularını ezip ayırırken sizi savaşın merkezine koyuyor.

Bu arcade aksiyon, yukarıdan aşağıya nişancı oyununda ikonik DOOM dünyalarının daha küçük versiyonlarına inin. Yüzlerce heyecan verici seviye boyunca yolunuzu patlatın ve güçlü olun. Seviye atladıkça güçlü patronlarla savaşın, güçlü beceriler kazanın, yeni teçhizatı yağmalayın ve efsanevi silahları yükseltin.

MIGHTY DOOM NE ZAMAN ÇIKACAK?

Yayınlanan Mighty Doom fragmanında “rogue-lite oynanışa” sahip olduğu ve 21 Mart’ta iOS ve Android cihazlar için çıkacağı duyurulmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu