Haber

Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesinde Kaba İnşaat Tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından Kepez ilçesi Güneş Mahallesi’nde başlatılan Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nin kaba inşaatı tamamlandı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ‘Söz Muhittin Böcek Söz’ diyerek söz verdiği projeleri yerine getirirken, vatandaş mağdur olmasın diye seçim döneminde söz vermediği projeleri de hayata geçiriyor. Bu kapsamda Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yıllardır Güneş Mahallesi’ndeki konutlarını bekleyen 211 hak sahibinin mağduriyeti giderildi. ANTEPE A.Ş., Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. Projenin yürüttüğü Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesinde 211 hak sahibine verilmek üzere 335’i konut olmak üzere 8 bloğun inşaatı büyük bir hızla devam ediyor.

TİCARET BÖLÜMÜNDE YERLEŞMEYE ULAŞILDI

Proje kapsamında 8 bloktan oluşan konutların betonarme ve karkas imalatları tamamlandı. Hararetli bir çalışmanın yürütüldüğü bloklarda duvar imalatları tamamlandı. Kaba inşaatı tamamlanan kısımlarda mekanik, elektrik ve ince işçiliklere başlandı. Ayrıca alan içerisinde 18 bölümden oluşan ticari blokta da tüm imalatlar tamamlanarak yerleşim katına gelmiştir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu